Jesteś tutaj:  Start   Poprzednie edycje

Poprzednie edycje

XVI EDYCJA

PLAKAT

17.04 - 23.04.2017 r.

 

Chmielnicki Chamber Orchestra (Ukraina)

Taras Martynik

Kwartet Fortepianowy OBLIGATO

Grzegorz Wojtasik

Katarzyna Baczewska

Joanna Kalaga

Piotr Banasik

Zespół FONOGON

Chór Synagogi Pod Białym Bocianem (Wrocław)

Stanisław Michał Rybarczyk

Magdalena Dynowska

Piotr Bunzler

Piotr Rojek

Chór Cantores Carvatiani (Gorlice)

Anna Cisoń

Chór Akademicki przy Wyższej Szkole im. W. Barvinsky’ego w Drohobyczu


XV EDYCJA

PLAKAT

28.03 - 03.04.2016 r.

 

Zespół Młodych Wirtuozów

Państwowej Orkiestry Instrumentów

Narodowych im. Osipowa (Moskwa)

Daria Rubcowa

Roman Sandler

Andriej Cełkowski

Danił Stadniuk

Irina Kołosowa

Julia Niewierowa,

Jekaterina Moczałowa

Konstantin Zacharato

Władimir Korżew

Siergiej Szamow

Chór Kameralny Teatru Muzycznego

w Kaliningradzie

Konstantin Biełonogow

Julia Daramy - Williams

Maciej Granat

Zespół Bandurzystów Lwowskiej Narodowej

Akademii Muzycznej im. M. Łysenki (Lwów)

Taras Lazurkiewicz

Andrzej Jackiw

Kwitosława Sozanska

Wiktoria Jakymowicz

Wiktoria Gamar

Julia Kogut

Julia Bojko

Margareta Storonianska

Orkiestra Kameralna

POLISH CAMERATA (Łódź)

Marek Głowacki

Kuba Jakowicz

XIV EDYCJA

PLAKAT

08-12.04.2015 r.

 

SINFONIETTA CRACOVIA

Jurek Dybał

Maciej Lulek

MAGDALENA IDZIK & ROBERT MORAWSKI

Magdalena Idzik

Robert Morawski

Zespół TRIFOLIUM

Anastasija Arbuzova

Boshena Korchynska

Krzysztof Firlus

Marek Toporowski

Męski zespól wokalny LIPA VINKOVCI

CAMERATA SILESIA

Anna Szostak

XIII EDYCJA

PLAKAT

23-27.04. 2014 r.

 

AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy

Baran Klaudiusz

Boberska Marta

Czaj Norbert

Czech Marek

Dusza Sara

Eben David

El - Dunia Hasan

Ingielewicz Antonii

Gałka Czesław

Głowacki Marek

Góra Patrycja

Kryger Urszula

Lajtkep Tomáš

Maňour Ondřej

Medek Michal

Mos Marek

Orkiestra Kameralna Polish Camerata

Pepol Michał

Prokeš Martin

Przybyłowska Elwira

Salwartowski Hubert

Smulczyński Ireneusz

Šulc Marek

Schola Gregoriana Pragensis

Szałej - Zimak Izabela

Zespół wokalny all' Antico


XII EDYCJA

PLAKAT

03-07.04.2013 r.

 

Banach Mirosław Maciej

Baruh Finkelshtein ben Yankel

Bolewski Maciej

Borowiec Aleksandra

Demczyszyn Rościsław

Dusza Sara

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej

Poznańskie Słowiki

Czaj Norbert

Wieloch Maciej

Shengmiao Yu

Ren Yi

Xinren Zhou

Zespół Pieśni i Tańca im. Stanisława Hadyny

Śląsk


XI EDYCJA

PLAKAT

09-15.04.2012 r.

 

Ars Cantus z Wrocławia

Barachowskaja Irina

Boberska Marta

Cegielski Maciej

Dobrzański Tomasz

Fomenko Jerzy

Gałka Czesław

Głowacki Marek

Gocman Maciej

Gryń Roman

Habalevych Vasyl

Habshiy Serhiy

Iwaszkiewicz Paweł

Karpeta Piotr

Kasperczak Henryk

Klimasara Marta

Kosendiak Julia

Kryger Urszula

Nahajowski Marek

Narloch Bogdan

Nikytczuk Lilja

Pachołek Radosław

Podkopajew Michał

Polish Camerata z Łodzi

Prawucka Ewa

PZLPiT im. T. Sygietyńskiego Mazowsze

Śliwa Anna

Voitovich Vadim

Wieczorkowska Monika

Winnicki Wojciech

Zespół wokalny All`Antico z Łodzi

X EDYCJA

PLAKAT

08-15.05.2011 r.

  • AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
  • Błaszczyk Mirosław Jacek
  • Cantores Minores Wratislavienses
  • Celtic Triangle
  • Chrzanowski Sławomir
  • Czubek - Davidson Irena
  • Davidson Lindsay
  • Dziewior Stanisław
  • Gembalski Julian
  • Gołębiowski Karol
  • Jakowicz Krzysztof
  • Kaczyński Bogusław
  • Karpeta Piotr
  • Morawski Robert
  • Moś Marek
  • Możdżer Leszek
  • Otremba Andrzej
  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej
  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej
  • Raszewska Beata
  • Sobierajski Adam
  • Socha Iwona
  • Szerszeń Adam
  • Tarcholik Piotr
  • Tomaszewska Kinga
  • Wiwer Katarzyna
  • Woźniak Natalia

IX EDYCJA

PLAKAT

05-11.04.2010 r.

  • Chór Kameralny Akademii Muzycznej z Katowic
  • Freud Czesław
  • Głowacki Marek
  • Gospel Joy z Poznania
  • Górska – Tomaszewska Agnieszka
  • Krupa Arkadiusz
  • Niedoborek Jakub
  • Orkiestra Kameralna Sinfonietta Sonora
  • Pikulska Anna
  • Polanowski Jakub
  • Polish Camerata z Łodzi
  • Raubo Zbigniew
  • Skiba Grzegorz
  • Teodorczyk Agata
  • Węgrzynowicz Joanna
  • Wolanin Jarosław
  • Zespół Flamenco Por Fiesta

VIII EDYCJA

PLAKAT

13-19.04.2009 r.

  • Akademicki Chór Politechniki Śląskiej z Gliwic
  • Aukso Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
  • Błaszczyk Mirosław Jacek
  • Botor Henryk Jan
  • Chór Filharmonii Śląskiej
  • Gałka Czesław
  • Giedwiłło Tomasz
  • Mieczkowski Leszek
  • Moś Marek
  • Olejniczak Małgorzata
  • Otremba Andrzej
  • Otremba Małgorzata
  • Reprezentacyjna Orkiestra Straży Granicznej z Nowego Sącza
  • Spytek Magdalena
  • Strączek Stanisław
  • Śląska Orkiestra Kameralna Filharmonii Śląskiej
  • Wewióra Jarosław
  • Wolanin Jarosław
  • Zabrzeska Natalia
  • Żaak Adam

VII EDYCJA

PLAKAT

13-20.04.2008 r.

  • Batog Aleksandra
  • Bilińska Beata
  • Bokszczanin Jan
  • Bunzler Piotr
  • Czupryńska Urszula
  • Chór Filharmonii Śląskiej
  • Chór Synagogi pod Białym Bocianem z Wrocławia
  • Dynowska Magdalena
  • Gusnar Piotr
  • Kaniowska Małgorzata
  • Karczmarek-Bialic Agnieszka
  • Lizer-Molitorys Alicja
  • Orkiestra Kameralna Camerata Impuls
  • Ostapowicz Agnieszka
  • Piekutowska Patrycja
  • Rojek Piotr
  • Rybarczyk Stanisław Michał
  • Stokłosa Aleksandra
  • Sutryk Waldemar

VI EDYCJA

PLAKAT

17-23.04.2007 r.

  • Bilińska Beata
  • Błaszczyk Mirosław Jacek
  • Cebulski Grzegorz
  • Chór Męski Oktoich z Wrocławia
  • Jasiecka-Bury Urszula
  • Kwartet Smyczkowy Da Camera
  • Matyja Sebastian
  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej
  • Orlow Tomasz
  • Pławner Piotr
  • Pyc Piotr
  • Zimnik Łukasz
  • Zespół Solistów Servi Domini Cantores
  • Wewióra Jarosław

V EDYCJA

PLAKAT

17-23.04.2006 r.

  • Bochenek-Osiecka Agnieszka
  • Botor Henryk Jan
  • Camerata Silesia Zespół Śpiewaków Miasta Katowice
  • Gałka Czesław
  • Gliwicka Orkiestra Kameralna
  • Kaganiec Krzysztof
  • Lisak Magdalena
  • Patrys Anna
  • Rajewska Monika
  • Rudny Andrzej
  • Sobierajski Paweł
  • Staniczek Kamil
  • Stanienda Jan
  • Szostak Anna
  • Śląski Kwintet Dęty

IV EDYCJA

PLAKAT

10-17.04.2005 r.

  • Camerata Silesia Zespół Śpiewaków Miasta Katowice
  • Chór Kameralny Classic
  • Domańska Joanna
  • Hawel Jan Wincenty
  • Krzeszowiec Szymon
  • Orkiestra Śląskich Kameralistów
  • Staciwa Andrzej
  • Świtała Wojciech
  • Tomaszewski Tadeusz
  • Trocha Adam
  • Widaszek Roman

III EDYCJA

PLAKAT

25.04-03.05.2004 r.

  • Błaszczyk Mirosław Jacek
  • Gil Agnieszka
  • Kulka Konstanty Andrzej
  • Kwartet Śląski
  • Młyńczak Ryszard
  • Muszyńska Małgorzata
  • Novák Kamil (Czechy)
  • Orkiestra Kameralna Filharmoników Śląskich
  • Przybyła Grzegorz
  • Wasiljewskaja Natasza (Rosja)
  • Zespół Barkowy im. G. Ph. Telemanna

II EDYCJA

PLAKAT

06-13.04.2003 r.

  • Antonik Zygmunt
  • Bochenek-Osiecka Agnieszka
  • Brzęś Joanna
  • Chór Kameralny Classic
  • Hawel Jan Wincenty
  • Kwartet Waltorniowy
  • Matyja Sebastian
  • Przybyła Grzegorz
  • Sojka Jerzy
  • Waloszczyk Krzysztof
  • Zespół Kameralistów Śląskich

I EDYCJA

PLAKAT

21-28.04.2002 r.

  • Bachowska Justyna
  • Bywalec Szymon
  • Gembalski Julian
  • Kwartet smyczkowy Da Camera
  • Miczka Tomasz
  • Orkiestra Kameralna Art Musicae
  • Raubo Zbigniew
  • Salamoński Przemysław
  • Szymański Władysław
  • Zespół Kameralistów Miasta Mysłowic


Dołącz do nas na Facebook'u